Відгуки

Я дякую всім хто довірив мені зберегти Ваші емоції і почуття у вигляді фотографій!

Дякую Вам за теплі слова!

Михайло та Віта

Дякуємо тобі за високий професіоналізм та багато позитиву! Надзвичайно приємно мати справу з такою прекрасною людиною як ти) Фото найважливішої події нашого життя вийшли неймовірні. Вдячні за вміння спіймати кадр з неприхованими щирими емоціями! Бажаємо тобі натхнення, творчих здобутків і щоб світ посміхався тобі так само щиро, як ти усміхаєшся йому! Ще раз дякуємо і звісно ж рекомендуємо усім такого чудового фотографа! Сподіваємося, що ще не раз важливі події нашого життя будуть закарбовані на зроблених тобою світлинах.

Назарій та Ольга

Ваня ти та людина, яка 
подарувала нам дуже багато неймовірних фотографій, за що тобі велике спасибі. 
Ти чудовий фотограф, справжній професіонал своєї справи і просто хороша людина) Зйомка з тобою проходить на одному диханні, а дивлячись як ти кайфуєш від процесу, від локацій - забувається і сором'язливість і невпевненість, і починаємо кайфувати теж! Ми бажаємо тобі творчих злетів і лише вдалих фото!

Михайло та Оксана

Хочу подякувати 
найкращому фотографу і хорошій людині за таку професійну роботу та шикарні фотографії. Ти є та людина яка працює з душею. Сьогодні, навіть не зважаючи на досвід та дорогу апаратуру, є дуже мало фотографів, що вміють зловити момент, а от в тебе це вміння є!
І робиш ти це дуже класно! Бажаю успіху у твоїй роботі, нових професійних звершень та побільше хороших клієнтів! 
Дякую тобі.

Роман та Мар'яна

Сьогодні отримали посилку від Івана з нашими весільними фото... і можу з впевненістю сказати:

ми щасливі, що саме ти, став митцем наших весільних спогадів... бездоганна робота.... це не просто знімки... це наші емоції, наші почуття... і навіть наші думки.  стильно.. ніжно.. чуттєво... ми дуже дякуємо тобі за твій талант, професіоналізм, за твій смак...  було приємно працювати з тобою!!!

Іван та Вікторія

Вельми вдячні тобі за пророблену роботу! Без тебе наше свято небуло б таким чудовим!

Передивившись фото ніби знову пережив цю таку важливу подію в своєму життю! Дякуєм фотограф

в квадраті)))

Дмитро та Мар'яна

Щиро вдячні за фото!!!

Ти справжній професіонал.

Я рада, що ми тебе вибрали і ти фотографував наше весілля.

Ми задоволені))) а фотки просто шикарні))) ти незамінний фотограф і просто хороша людина!!! 

Євген та Христина

Дякую тобі за ті емоції та відчуття, які були присутні як під час фотосесії, так і під час перегляду кожної фотографій. Одним словом, я дуже задоволена процесом та результатом твоєї роботи!

Дуже тобі дякую, і щиро бажаю ще більше поціновувачів твого таланту, задоволених та вдячних клієнтів та отримувати максимум ейфорії та задоволення від роботи! А також нескінченного натхнення!!!

Роман та Христина

Хочемо подякувати тобі за твою роботу. Ми дуже раді що у найважливіший день нашого життя ми обрали тебе. Ти зумів чітко передати наші почуття на фото і вони є неймовірно гарними! Ми бажаємо тобі багато добрих і світлих клієнтів, бо ти є майстром своєї справи і на це заслуговуєш!

Сім'я Савчуків

Дякуємо тобі за твою чудову роботу!) Усі фото надзвичайно яскраві та живі! Ти вмієш зловити момент і робиш ти це дуже класно! Нам було дуже легко та приємно з тобою працювати! Особливо Павликові)))) Без сумніву будемо рекомендувати тебе усім своїм знайомим тай самі будемо користуватись твоїми послугами! Бажаємо успіху у твоїй роботі, нових професійних звершень та побільше хороших клієнтів! Дякуємо тобі...!))

Роман та Марія

Безмежно вдячні за чудові фотографії! Фотограф - професіонал, відданий своїй справі. Переглядаючи фото з нашого весілля, вкотре переконуємось, що не помилились у виборі людини, що так неперевершено запам'ятав незабутні моменти!

Петро та Надія

Дуже вдячні за фото, ти справжній професіонал.

Ми задоволені. Ти вніс у наше весілля енергію і класний настрій. Ти супер!

Дякуємо...

Сергій та Уляна

Дуже дякуємо за фото! Ти профі своєї справи)все пройшло класно і легко, фото чудові, альбом взагалі суперський) з тобою приємно мати справу!
P.S. Сєрий взагалі тащиться від своїх фоток, його ще так класно ніхто не фоткав)))))

Тут Ви можете залишити свій відгук